Loading Events
  • This event has passed.
01/06/2023 - 03/06/2023 16:00-16:00

♡ Loveolution︙SUMMER LOVE ︙1-3th June 2023 ♡

ברוכים הבאות לטקס החיים

♡ ❤ ♡ ❤ ♡ ❤ ♡ ❤ ♡ ❤ ♡ ❤ ♡ ❤
שלושה ימים של אהבה, מיניות, חקירה והרחבה של הגבולות התודעתיים.
לאבולושיין מזמינה אתכם לגדול, לזרוח את האור שלכם ולהיפתח עוד ועוד לחיים עצמם,
בואו למצוא את המאהב והמאהבת הפנימית שבכם ולהניע את עצמכם בריקודי תשוקה.
לאבולושיין – התכנסות שבטית אינטימית המביאה ידע ותכנים עמוקים ונועזים למעגלי חברים קרובים באמצעות יצירת מרחבים בטוחים, פתוחים, קסומים ומשוחררים שם ניתן לחקור אהבה על כל סוגיה וגווניה.
המתחמים מחולקים לפי הצ׳אקרות בגוף האדם (מרכזי האנרגיה).
הסדנאות והפעילויות בנויות באופן הדרגתי על מנת להשיל, לעורר, להניע ולהביא עוד קסם ואהבה לכל חלק בנו.
במהלך הפסטיבל ניתן לבחור לאיזו סדנה או פעילות להכנס על מנת לתמוך בתהליך האישי והקבוצתי שאנו נמצאים בו… כל הסדנאות מדורגות לפי סימון של צ׳ילי המראים את דרגת הנועזות של הסדנה.
חלק מהסדנאות מתמקדות בהתפתחות רוחנית ושאמאנית וחלק אחר בגוף הפיזי, המיני והאינטימי…
כל אחד ואחת יכולים להתאים את המסע האישי במהלך הפסטיבל ולהוביל את התהליך הנכון מתוך הקשבה פנימית.


המתחמים שלנו מחולקים לפי הצ׳אקרות:

בצ׳אקרת הבסיס – תוכלו למצוא את האש המקודשת ואת החיבור העמוק לאדמה.

בצא׳קרת המין – סדנאות הקשורות למ.יניות, לעבודה עם הגוף ולמעשה האהבה, ובלילות מקדשים נועזים המשלבים את עולם הטנטרה לצד משחקי השליטה והנעת התשוקה.

בצ׳אקרה של מקלעת השמש – מרחב לעבודה ריגשית, הרצאות וסדנאות, שחרור דרך עונג, לצד מקדשים ליליים שבהם נחקור ונעמיק את המסע הרגשי, טקסים מעמיקים בין המ*נים, העונג, האינטימיות וכל מה שביניהם.

צ׳אקרת הלב– הפעימה השבטית, מעגל שירה, טקס קקאו וג׳אמים ספונטניים שפותחים את הלב, במהלך היום לסירוגין ישנה מוזיקה אקסטטית נעימה ורגועה לתנועה לצד צ׳אי שופ המוכר תזונה מדוייקת עם תפריט שנבנה במיוחד ללוות ולקרקע את המסע שלנו, בנוסף יוגשו שיקויים ,שייקים קסומים ואליקסרים מדייקים.

בצ׳אקרת הגרון תוכלו למצוא עבודה קולית, התחברות לביטוי על כל גווניו ועבודה עם אנרגית האבות והאמהות הקדמוניות. בלילות מסיבות כרבולים, פסיכודרמה וסדנאות שעוזרות לבטא אנרגיה עמוקה.

בצ׳אקרת העין השלישית – בריכת מים קסומה ומהממת, חלק מהיום יהיו שם סדנאות של שיחה וחיבור ובשאר הזמן איזור רגיעה ללא דיבור.

בצ׳אקרת הכתר הממוקמת בטיפי שלנו תוכלו למצוא הילינג ספייס מכיל ואוהב, עם אנשי רפואה טובים ואוהבים, שיוכלו להחזיק לכם מרחב למקרה של הצפות רגשיות ושתרצו עזרה בפרוסס שלכם.

♡ ❤ ♡ ❤ ♡ ❤ ♡ ❤ ♡ ❤ ♡ ❤ ♡ ❤

המסע שלנו מורכב מעשרות מנחים ומוזיקאים, שיחדיו יוצקים את הקסם למגרש המשחקים שלנו ולקדרת האהבה, אנחנו מזמינים את הפתיחות, את המרחב הבטוח להתרחב אל מעבר למוכר וליצור מציאות חופשייה יותר, פתוחה יותר ומאפשרת.
כל פעם הפעימה שלנו גדלה, הלב מתרחב ואנחנו לומדים ומתפתחים ביחד איתכם להעצים ולגדול עם האהבה שהיא אנחנו. אנחנו כבר ממש שבט פועם, חוקר, רוטט ומתרגש.

אך הפעם החלטנו ליצור אירוע קטן יותר, מחבר יותר ועמוק יותר לחברי השבט שצועדים איתנו דרך.

♡ ❤ ♡ ❤ ♡ ❤ ♡ ❤ ♡ ❤ ♡ ❤ ♡ ❤

ברוכים הבאים למשפחת הלאבולושיין.
הלאבולושיין מתאים גם למתחילים וגם למתקדמים הנמצאים בתהליך החקירה האישי שלהם. זוהי חממה לחקירה, להתנסויות, לחוויות מסוג חדש ומרענן.
זהו מרחב מ*ני ויחד עם זאת חשוב לנו לציין כי הוא אינו מחייב, יהיה מגע אך אין כל מחוייבות לשום מגע, יהיה עירום ומיניות במתחמים המיועדים לכך, אך אין לכך שום הכרח משום סוג.

☙ ההרשמה הינה באיזון מגדרי שיתבצע על ידי ההפקה, מה זה אומר?
הכרטיסים מחולקים לפי מגדר, אנא רכשו כרטיס לפי מגדרכם – כל כרטיס שנקנה עובר לאישור אצל ההפקה, ואנחנו נאשר לפי איזון, כלומר אפשר לרכוש כרטיס באיזון מגדרי והוא יאושר על פי קריטריונים שאנחנו שומרים לעצמנו בכדי לדאוג למרחב הכי בטוח והכי מעוגן שיכול להיות עבור המסע.

(☙ כמובן שמי שעל הקשת הקווירית לא צריכים איזון מגדרי, ומי שעל הקשת הלהטב״ית יכולים להרשם כזוג ולא נתייחס כלל לעניין המגדרי של אותו הזוג, אנחנו זמינים לכל שאלה והבהרה בפרטי).

☙ כל מי שרוצה להרשם עובר דרכינו, ואנחנו מאשרים אותו. יהיו מקרים שבהם לא נאשר משתתפים כאשר יש חשד שמשתתפ/ת זו יכולה להפר את הביטחון במרחב. כמו כן, מספר המשתתפים מוגבל, ולכן, אם כבר לא יהיה מקום לא נאשר.

☙ המטרה היא ליצור חיבור אנושי ותקשורת שמקרבת אותנו אחד לשנייה ואת כולנו יחדיו כשבט. אנחנו מאמינים כי כל אחד ואחת מהמוזמנים מגיעים מתוך רצון עמוק להרחיב את גבולותיו ולכן יש לנהוג בעדינות ואמפתיה, כולנו יחדיו יוצרים מארג מדוייק של חומר גלם אנושי מכושף שאין אחר לו.

☙ הלאבולשיין הוא מרחב תודעתי טהור כלומר נקי משימוש בטלפונים, עישון, אלכוהול וסמים מכל סוג שהוא.
אנחנו מקפידים על תודעה צלולה ולכן אם יש בכוונתכם להשתמש בסמים – אלכוהול – וכו׳, אנחנו וותרו מראש על הגעתכם.

☙ ההגעה לפסטיבל היא באחראיות אישית בלבד, מתוך הקשבה והבנה של הגבולות האישיים, לאינטרקציות בטוחות, מיניות מוגנת וכו. ההפקה אינה אחראית למסע האישי של אף אחד ועם זאת אנחנו עושים כל שביכולתנו ליצור מרחב מכיל, בטוח ותומך.

☙ יש צוות מנוסה של מטפלים ומחזיקי מרחב שיהיו זמינים לתת מענה ותמיכה בעת הצורך במהלך כל האירוע בהילינג ספייס.

☙ לזוגות שמגיעים יחדיו, זהו מרחב בטוח ומאפשר חקירה, אך באותה המידה הוא מאפשר גם חוויה זוגית – שבטית, אין כל מחוייבות לשום פעילות אם אין בכך הסכמה נלהבת. במידה ועולים רגשות מכל סוג, אנחנו מברכים אותם באהבה והמנחים שלנו נמצאים כאן לרשותכם על מנת לעבור חוויה מעצימה.

☙ הלאבולושיין מיועד לחקירה אינטימית – מ.ינית בקרב גילאים שהם צעירים יחסית ולכן טווח הגילאים הממוצע הוא 22 -46.

☙ ההתכנסות תתקיים בחווה יפיפייה, כשעה צפונה מתל אביב

☙ המקום מסודר ומוקף בטבע עוצמתי.

☙ האירוע מוגבל ב250 אנשים בלבד על מנת לשמר את האינטימיות, השיחרור והפתיחות ההדדית. זהו הלאבולושיין מספר 12 ובכל פעם היינו סולד אאוט.

♡ ❤ ♡ ❤ ♡ ❤ ♡ ❤ ♡ ❤ ♡ ❤ ♡
מנהלות:
⏃ שירותים מסודרים, מקלחות חמות.
⏃ מים לשתייה בשפע
⏃ מטבח עם אוכל טעים, מזין וטבעוני במחירים נוחים
⏃ אין הגבלה על הכנסה של אוכל ושתייה, אך חשוב לשמור על וייב בריא ואקולוגי, בנוסף לא ניתן להכניס גזיות (מחשש לשריפות)..
⏃ הלינה היא בקמפינג. אזור הקמפינג מכיל עמודים שניתן לתלות את הציליות שלכם עליו ולכן מומלץ להביא תוספות של צל (ציליות, אוטנטיק וכו)
⏃ אין כניסה לבע״ח

⏃ מדיניות ביטול הכרטיס היא עד 48 שעות ממועד תחילת האירוע ובניכוי 10% עמלת סליקה

♡ ❤ ♡ ❤ ♡ ❤ ♡ ❤ ♡ ❤ ♡ ❤ ♡ ❤

מוזמנים גם להצטרף לשבט שלנו בקבוצת הפייסבוק:
https://www.facebook.com/groups/158646076159241

אוהבים אותכם ומתרגשים לאהוב איתכם עמוק,
♡ Loveolution ♡
♡ Ginjah Vibes ♡
♡ Myco Community ♡

MYCO club members get 40% Discount

Join the Club

Tickets

Regular Price MMC Price
Tickets are not available as this event has passed.

* Buying tickets as a guest requeires MYCO approval. if you're already a member